Aktualności

2011-10-24  


Klub Sportowy „HAJDUK” Milówka

ul. Miodowa 12 ; 34-360 Milówka

NIP. 5532494407 REG. 241914733

tel. 660-448-325 ; 665-284-878

www.hajduk.milowka.pl hajduk.milowka@gmail.com

BS w Węgierskiej Górce nr konta: 84 8131 0005 0015 6606 2000 0010Prośba o sponsoring

Szanowni Państwo,

Nowopowstały Siatkarski Klub Sportowy „HAJDUK” Milówka założony przez sympatyków tej dyscypliny z gminy Milówka oraz sąsiadujących gmin postanowili powołać stowarzyszenie, którego iskrą napędową jest wieloletnia gra w piłkę siatkową w ligach amatorskich i turniejach poparta wieloma sukcesami.

Obecnie klub zrzesza ponad 40 zawodników, stanowiących skład drużyny juniorskiej oraz seniorów. Mamy nadzieję, że barwy i nazwa klubu niedługo staną się świetnie rozpoznawalne i kojarzone ze sportowym duchem górali żywieckich, a rozgrywki naszych drużyn będą przyciągały zainteresowanie wielu kibiców.

W nadchodzącym nowym sezonie klub wystartuje w rozgrywkach IV ligowych i stawia sobie za cel awansować do III ligi rozgrywek seniorskich Śląskiego Związku Piłki Siatkowej. Drużyna juniorska wystąpi w rozgrywkach Amatorskiej Ligii Siatkówki w Cięcinie, która jest idealnym miejscem do rozwijania sportowych pasji dająca możliwość wychowywania młodzieży w sportowym duchu oraz szlifowania swojego talentu by móc w przyszłości zasilić szeregi drużyny seniorskiej.

Jednak każda działalność wiąże się z potrzebami finansowymi. Zarząd Klubu oraz Członkowie Stowarzyszenia działający społecznie stawiają przed sobą ambitne plany rozwoju. Jesteśmy świadomi jednak, że bez pomocy ludzi dobrej woli będą one trudne do zrealizowania.Dlatego też zwracamy się przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw jak też do osób prywatnych z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej działalności w postaci środków pieniężnych lub zakupu niezbędnego sprzętu, bez którego nowo powstały klub sportowy nie będzie mógł prawidłowo funkcjonować.W zamian za wsparcie możemy zaproponować:

  • ekspozycję logo firmy oraz promocję na oficjalnej stronie internetowej klubu, www.hajduk.milowka.pl

  • ekspozycję logo firmy na banerze klubowym który będzie zabierany na wszystkie mecze lokalne oraz wyjazdowe

  • ekspozycję logo firmy na koszulkach oraz dresach zawodników (warunki ustalane indywidualnie)

  • udostępnienie infrastruktury hali sportowej do umieszczenia banerów reklamowych w trakcie meczów (wokół boiska, na drabinkach itp.)

  • informację spikera o sponsorach podczas meczów i turniejów

  • możliwość wykorzystania naszych drużyn oraz obiektu sportowego w celu 
    skutecznego promowania współpracujących z nami podmiotów

  • nazwanie turnieju imieniem firmy (przy pomocy w organizacji turnieju)

  • certyfikat z podziękowaniami za wsparcie Klubu

Jednocześnie zgodnie z uchwałą Zarządu każdy sponsor, darczyńca staje się automatycznie członkiem tzw. Rady Sponsorów, która jest organem doradczym przy Zarządzie Klubu. Daje to możliwość uczestniczenia w posiedzeniach Zarządu oraz prawo do uzyskania pełnej informacji na temat sposobu wykorzystania ofiarowanej pomocy.

   Sponsoring pojmujemy, jako obustronne zaufanie oraz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony będzie służyć promocji wizerunku firmy. Nam natomiast wszelka pomoc pozwoli na zrealizowanie ambitnych celów sportowych, organizacyjnych i infrastrukturalnych.

Jednocześnie informujemy, iż Klub zgodnie z celami przedstawionymi w statucie stowarzyszenia będzie się starał o uzyskanie statusu Organizacji Pożytku Publicznego, co umożliwi wszystkim zainteresowanym przekazywanie jednego procenta podatku na nasze konto.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd Klubu

 Kontakt:

Prezes - Piotr Grzegorzek  660-448-325

Wiceprezes - Łukasz Maślanka 510-268-849

Skarbnik - Tomasz Zawada 665-284-878