Aktualności

2014-02-23

Wczoraj 22 lutego  o godz 16:00 na Hali Sportowej w Milówce rozegraliśmy III kolejkę spotkań w IV Lidze ŚZPS Mężczyzn. Naszym przeciwnikiem była drużyna LKS Polonia Poraj.

Po dwutygodniowej przerwie drużyna gospodarzy rozegrała swój pierwszy mecz nowego sezonu w roli gospodarza pokonując drużynę z pod Częstochowy LKS Polonię Poraj (3:0)

Relacja:

Początek spotkania to szybkie wyjście na prowadzenie górali 3:0 jednakże drużyna z Poraja powoli odrabiała straty i doprowadziła do wyrównania 9:9 - trener gospodarzy widząc słabą grę swoich podopiecznych szybko zainterweniował biorąc czas mobilizując górali do lepszej gry. Pomimo dużej liczby błędów gospodarze wygrali pierwszą odsłonę 25:18

Drugą partię dobrze zaczęli goście prowadząc praktycznie przez połowę seta do stanu 15:16, w drużynie gospodarzy mnożyły się błędy i gra zaskoczyła dopiero w II części seta górale orientując się że ten set moze im uciec, szybko doprowadzili do wyrównania i zwycięstwa drugiej partii 25:22

Trzecia odsłona to rotacja zawodników w drużynie gospodarzy i pewne zwycięstwo 25:17

Pomimo mało widowiskowej gry nasza drużyna wygrała całe spotkanie (3:0)

W przyszlym tygodniu górale wyjadą do Zabrza walcząc o kolejne 3 pkt. z lokalnym tam SV MOSIR Zabrze.

Skład KS HAJDUK MILÓWKA: Fijak J., Fijak F., Oczkowski, Drożdż, Górski, Biegun, Konior, Zawada T., Zawada M, Motyka, Szczotka, Filary, Wędzel,

Dziękujemy wszytkim kibicom za doping i zapraszamy na następny mecz za 2 tygodnie  "derby" z drużyną z Buczkowic ;)