Aktualności

2014-02-09

Pierwszy mecz w nowym sezonie nasi siatkarze rozgrywali w hali rywali przy ul. Głowackiego 6 w Katowicach.

UKS KONOPA KATOWICE - KS HAJDUK MILÓWKA 0:3 (11:25, 22:25, 20:25,)

Skład KS HAJDUK MILÓWKA: Fijak J., Fijak F., Oczkowski, Drożdż, Janota, Górski, Biegun, Konior, Zawada T., Zawada M, Motyka, Szczotka, Filary,

MVP drużyny KS Hajduk Milówka w tym spotkaniu zostal wybrany Piotr Biegun (libero)

Relacja:

Wczoraj, 8 lutego, rozpoczął się sezon IV Ligi Śląskiego Związku Piłki Siatkowej. Jako pierwsze na parkiet wyszły zespoły UKS Konopa Katowice oraz KS Hajdum Milówka

Spotkanie rozpoczęło się od gry punkt za punkt jednak mocne ataki i efektowne obrony już od początku podkreśliło siłę górali i Katowiczanom nie udało się nawiązać wyrównanej walki  co poskutkowało przegraniem przez nich pierwszej odsłony spotkania 11:25.

Początek drugiej partii meczu, był bardzo zacięty i wyrównany.  Jednak i tym razem to nasza drużyna popisała się znów lepszymi umiejętnościami i doprowadziła do wygrania drugiego seta 22:25.

Trzeci set podobnie jak drugi był bardzo zacięty jednak w drużynie górali  panowała dobra atmosfera co pozwoliło w końcówce podgonić  i wygrać III partię 20:25

Tym samym to podopieczni trenera Krzysztofa Waligórskiego zapisali na swoim koncie komplet punktów, triumfując w całym spotkaniu 3:0.